Dla architektów

Wpisując biokominek Planika we wnętrza swoje i naszych Klientów spełniamy marzenia każdego domownika, który marzy o cieple bijącym z najgorętszego z żywiołów. Sami jednak musimy zdawać sobie sprawę, że nie sprzedajemy klientom kolejnego lustra, mebla, czy innego atrakcyjnego gadżetu. Ogień jest bowiem żywiołem, przed którym cały czas powinniśmy czuć respekt.

W ostatnich latach we współpracy z projektantami wnętrz i architektami spotkaliśmy się z wieloma nieprawidłowościami w projektowaniu zwłaszcza długich linii ognia.Okazuje się bowiem, że sprawa wcale nie jest prosta. Ubogaceni doświadczeniem kilku ostatnich lat, chcemy przekazać naszą wiedzę wszystkim tym, którzy się do nas zwrócą po radę. Zachęcamy do zadawania pytań. Być może będą rodzić się kolejne, inspirujące nas do tworzenia nowych technologicznych rozwiązań, które pozwolą nam całkowicie bezpiecznie i oszczędnie cieszyć się ogniem w naszych wnętrzach.

Już dziś przy wsparciu laboratoriów i techników takich producentów biokominków jak Planika możemy projektować ogień nawet na jachcie, czy w krajach zagrożonych problemami sejsmicznymi. Każdemu z Państwa, którzy zgłosicie się do nas, proponujemy ciekawe oferty współpracy, a przede wszystkim dajemy możliwość dogłębnego zapoznania się z tematem projektowania ognia we wnętrzach.

Serdecznie zapraszamy do współpracy – biuro@plejadymix.pl, mobile +48 791 66 66 80