Pokaz PLANIKA FireLine Automatic w Krakowie

Dzięki gościnności studia LANDOR design w ostatni dzień lutego mogliśmy podziwiać w Krakowie długą linię ognia PLANIKA FireLine Automatic.

Seria PLANIKA FireLine to paleniska/ wkłady bio kominkowe, które cieszą się szczególnym zainteresowaniem wśród architektów i dekoratorów wnętrz dzięki możliwości dopasowania ich do konkretnego projektu. Główną tego zasługę stanowi oryginalne wzornictwo, którym wyróżniają się bio-kominki z tej kolekcji. Zalety takie jak długa linia ognia czy brak konieczności podłączenia do instalacji kominowej sprawiają, że biokominki są z powodzeniem stosowane jako kominki wolnostojące lub element dekoracyjny. Łatwa obsługa oraz brak dymu czy sadzy to kolejne atuty biokominków. Te nowoczesne kominki wyposażone zostały w szereg sensorów bezpieczeństwa oraz innych innowacyjnych rozwiązań, dzięki którym korzystanie z nich jest niezwykle komfortowe. Można sterować nimi manualnie lub za pomocą pilota oraz systemu Inteligentnego Domu.

Palenisko PLANIKA FireLine zobaczysz w naszym salonie w Warszawie, a za nie długą, bo w miesiącu marcu zostanie zainstalowane na krakowskiej ekspozycji, a w każdej chwili w naszej galerii Realizacje – do zobaczenia

 

« Powrót do Aktualności