Grille Weber

Grillowanie to doskonały sposób na spędzanie czasu z rodziną i znajomymi. Wspólne przygotowywanie potraw może być ogromną przyjemnością, szczególnie jeśli wyróżniają się one wyśmienitym smakiem. Dla wszystkich smakoszy dań prosto z rusztu, stworzone zostały grille Weber. Wyróżnia je przede wszystkim wytrzymałość, funkcjonalność i niesamowity design. Grille Weber stanowią uosobienie wielkomiejskiego, nowoczesnego stylu życia, który to można połączyć z przyrządzaniem smacznych posiłków na świeżym powietrzu. Do produkcji grilli użyto najlepszych materiałów, dzięki czemu znajdując się przez cały rok w warunkach zewnętrznych, nie stracą na swej trwałości.

Grille dostępne są w trzech rodzajach, w zależności od preferowanej metody grillowania. Gazowe, dla osób ceniących wydajność i ekologię. Modele elektryczne, dla fanów nowoczesności oraz węglowe, dla miłośników tradycyjnego grillowania. Marka Weber dba o potrzeby klientów już od ponad 60 lat. Popularyzuje ona kulturę grillowania i stara się, aby wszystkie jej produkty były jak najwyższej jakości.

Grille marki Weber pozwalają na przyrządzanie różnego typu potraw. Żeliwne ruszty gwarantują perfekcyjne wysmażenie i odpowiednią kumulację ciepła, zaś pokrywy zapewniają doskonały termoobieg. Grille Weber sprawdzają się jako nieodłączny element, nie tylko domowych posiłków, ale również wszelakich wyjazdów turystycznych. Ich mobilność pozwala cieszyć się smakiem potraw z rusztu, gdziekolwiek tylko chcemy. Niesprzyjająca pogoda przestaje być problemem. Od teraz możesz cieszyć się grillowaniem o każdej porze roku.

Od sierpień 2015 firma PLEJADY mix sp. z o.o. SKA przestała być autoryzowanym dystrybutorem produktów Weber w Polsce. Oferowane przez nas grille marki Weber pochodzą z polskiej sieci dystrybucji i są objęte gwarancją producenta.