Grille Broil King

Kanadyjska marka Broil King od 25 lat wytwarza grille gazowe. Jako produkty z segmentu premium urządzenia te cechują się solidnością wykonania, wyjątkowym designem oraz niezawodnością w zakresie użytkowania. Z tych względów gazowe grille Broil King na przestrzeni lat znalazły wiele milionów nabywców w Kanadzie, Stanach Zjednoczonych oraz Europie.

Broil King to znacznie więcej niż tradycyjne grillowanie na ruszcie. Grille kanadyjskiego producenta to modele o zróżnicowanych funkcjonalnościach, umożliwiające przygotowanie potraw na wiele sposobów – na rożnie, w piecu konwekcyjnym czy też na bocznym palniku idealnym do przyrządzania warzyw i drobnych kawałków mięsa
Niewątpliwą zaletą wyróżniającą grille gazowe od modeli węglowych jest krótki czas, jaki należy poświęcić na rozpalenie i rozgrzanie urządzenia. W przypadku grilli Broil King utrzymanie stałej temperatury rusztów jest możliwe poprzez regulowanie zaworów i palników gazowych lub też po zamknięciu pokrywy urządzenia.

Grille Broil King sprawiają, że grillowanie z rodziną i przyjaciółmi to ogromna przyjemność. W zależności od liczby gości, grill może zostać ustawiony na niewielkim metrażowo tarasie lub też w przestronnym ogrodzie. Urządzenia są w pełni funkcjonalne i gwarantują wygodę podczas grillowania. Akcesoria niezbędne podczas przyrządzania potraw można umieścić na haczykach, w szufladach lub szafkach, a produkty spożywcze zanim trafią na ruszt lub do piekarnika, odstawić na boczne półki urządzenia. Większe modele grilli ogrodowych (Imperial XL 90, Regal 590 PRO) oferowane przez kanadyjskiego producenta, mogą z powodzeniem pełnić w okresie letnim rolę funkcjonalnej kuchni.